Od dnia 15 marca 2021 r. do odwołania zmiany w funkcjonowaniu biblioteki

Szanowni Państwo, zawiadamiamy, że od dnia 15 marca 2021 r. do odwołania  dział biblioteczny Centrum Kultury i Biblioteki w Przytyku zmienia zasady funkcjonowania. Spowodowane jest to znacznym wzrostem zakażeń i pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną.

Zwroty oraz wypożyczenia zbiorów odbywać się będą przed wejściem do siedziby biblioteki.

Czytelnik może zamówić wybrane książki telefonicznie lub mailowo.

Udostępnienie będzie miało miejsce przed wejściem do siedziby biblioteki. Zbiory będą przekazywane z maksymalnym ograniczeniem kontaktów bezpośrednich.

Bibliotekarz zarejestruje zbiory na koncie użytkownika i przygotuje zamówione egzemplarze do przekazania czytelnikowi.

Zapraszamy do składania zamówień i wypożyczania książek.

Rozporządzenie RM z dn. 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rozporządzeń zmieniających z 10 marca i 11 marca 2021 r.